Siirry sisältöön

ISÄNNÖINTIPALVELUJA SATAKUNNASSA KIINTEISTÖSI PARHAAKSI

PYYDÄ TALOYHTIÖLLESI TARJOUS

Sakipa Oy Isännöinti | 02 6344 300 | info@sakipa.fi | avoinna ma-to 9-16, pe 9-14 (kesäaika 1.6.-30.8. pe 9-13)

Henkilökunta

Henkilökohtaiset sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@sakipa.fi

Isännöinti

Kirsi-Marja Auvinen

Kirsi-Marja Auvinen

Isännöitsijä, ITSkirsi-marja.auvinen@sakipa.fi0500 223 073

Mika Eränen

Mika Eränen

Isännöitsijä, IATmika.eranen@sakipa.fi041 317 2509

Ari Kuula

Ari Kuula

Johtava isännöitsijä, AIT, ITS, LKVari.kuula@sakipa.fi044 5531 759

Tuomo Kyhä

Tuomo Kyhä

Isännöitsijä, ITS, IATtuomo.kyha@sakipa.fi044 741 3451

Pertti Pinkkilä

Pertti Pinkkilä

isännöitsijä, ITSpertti.pinkkila@sakipa.fi044 243 8117

Maria Sippola

Maria Sippola

Isännöitsijä, RImaria.sippola@sakipa.fi044-512 1913

Jarkko Suominen

Jarkko Suominen

Isännöitsijä, RIjarkko.suominen@sakipa.fi044 7737051

Tytti Valli

Tytti Valli

Isännöitsijä, IAT, ITS-TEKtytti.valli@sakipa.fi044 521 4349

Harri Leppäniemi

Harri Leppäniemi

Isännöitsijä, IAT, PerusTEKharri.leppaniemi@sakipa.fi044 4939 766

Jenni Anttila

Jenni Anttila

Asiakkuuspäällikköjenni.anttila@sakipa.fi044 546 3181

Sinikka Haavisto

Sinikka Haavisto

kirjanpitäjä/kiinteistösihteerisinikka.haavisto@sakipa.fi044 4939036

Petra Kainulainen

Petra Kainulainen

Kiinteistösihteeripetra.kainulainen@sakipa.fi044 753 4145

Kati Kiuru

Kati Kiuru

Kiinteistösihteerikati.kiuru@sakipa.fi044 742 5860

Helena Lähdekorpi

Helena Lähdekorpi

Kiinteistösihteerihelena.lahdekorpi@sakipa.fi044 796 1089

Sari Bragge

Sari Bragge

Kirjanpitäjäsari.bragge@sakipa.fi044 735 0796

Taina Simolin

Taina Simolin

Kirjanpitäjä, KIPI Itaina.simolin@sakipa.fi044 706 1209

Sari Sipola

Sari Sipola

Kirjanpitäjäsari.sipola@sakipa.fi044 521 4344

Niklas Sahama

Niklas Sahama

Isännöitsijä/kirjanpitäjäniklas.sahama@sakipa.fi044 7944337

Ossi Lohikoski

Ossi Lohikoski

Kirjanpitäjäossi.lohikoski@sakipa.fi044 755 7495

Teija Hokkanen

Teija Hokkanen

Toimistopäällikkö, LKV, JETteija.hokkanen@sakipa.fi050 511 5858

Perttu Taulu

Perttu Taulu

Yksikönjohtaja, KTM, ITSperttu.taulu@sakipa.fi041 434 2914

Vuokraus ja myynti

Kati Kiuru

Kati Kiuru

Kiinteistösihteerikati.kiuru@sakipa.fi044 742 5860

Teija Hokkanen

Teija Hokkanen

Toimistopäällikkö, LKV, JETteija.hokkanen@sakipa.fi050 511 5858